Home > Combiplaten > GipsPIR platen > Dewin GipsPIR® (Rd 5,45) isolatieplaat 2600x1200x12,5 + 120mm PIR (3,12m2) AK
Dewin GipsPIR® (Rd 5,45) isolatieplaat 2600x1200x12,5 + 120mm PIR (3,12m2) AK
196,21 incl. BTW 156,97 incl. BTW
Dewin GipsPIR® isolatieplaten zorgen voor optimaal gebruikgemak, ruimtebesparing en een hoge isolatiewaarde. De GipsPir platen worden geleverd met een 12,5mm dikke gipsplaat met afgeschuinde kant en in de afmeting 2600×600.
De totale dikte: 133mm
De afmetingen: 2600x1200mm
De isolatiewaarde: Rc 5,89 (dak)
Op maat gemaakt. 3-5 werkdagen levertijd

Productinformatie
Dewin GipsPIR® isolatieplaten
Dewin GipsPIR® is een geïsoleerde bouwplaat van gipskarton met verlijmde hoogwaardige PIR-isolatie. Door de hoge isolatiewaarde van PIR kan de dikte van de totale bouwplaat beperkt blijven. Dewin GipsPIR kan worden verlijmd of mechanisch worden bevestigd op de ondergrond, afhankelijk van de omstandigheden. Afwerken en isoleren met 1 plaat!
De GipsPir platen zijn makkelijk te monteren als voorzetswand op zolderisolatie en/of muurisolatie. Hierna kunt u het direct afwerken met stucwerk, behang of verf.
Door GipsPir platen te gebruiken bespaar u veel ruimte in vergelijking met andere varianten zoals, steenwol of eps gips. Dit komt omdat bij een geringe dikte pir al een hoge isolatiewaarde kan worden gerealiseerd. Toch bieden wij de gips eps/steenwol varianten wel aan op aanvraag. Dus vraag gerust naar de prijzen.
De GipsPir isolatieplaten zijn beschikbaar in verschillende diktes pir met daarop een gipsplaat met afgeschuinde kant van 12,5mm dik. De afmeting van de GipsPir platen zijn 2600×600. Het aluminium meerlagen complex op de PIR plaat dient als dampremmende laag.
Producteigenschappen gips pir:
– goede isolatiewaarde λD-waarde van: PIR: 0,022 W/(m.K)
Gipskartonplaat: 0,25 W/(m.K)
– uitstekende mechanische eigenschappen
– vormvast
– zeer makkelijk te verwerken
– licht in gewicht en bespaart ruimte
– tijdsbesparend
– duurzaam
Op aanvraag ook leverbaar met steenwol, EPS, of XPS.
Heeft u vragen over de verwerking van de GipsPir isolatieplaten? Neem dan gerust vrijblijvend contact met ons op.
Productspecificaties
Gewicht | 803 kg |
---|---|
Afmetingen | 260 × 120 × 13 cm |
Gewicht | 803 |
Alternatieven
-
Dewin kantplank (Rd 4,13): 140mm XPS + 8mm Swisspearl cementvezel – Kleur: antraciet door-en-door – In alle hoogtes
29,46 incl. BTW -
Dewin kantplank (Rd 1,49): 50mm XPS + 8mm Swisspearl cementvezel – Kleur: antraciet door-en-door – In alle hoogtes
20,75 incl. BTW -
Dewin kantplank (Rd 0,90): 30mm XPS + 10mm Cetris® cementvezel -Kleur: cementgrijs – In alle hoogtes
15,52 incl. BTW -
Dewin kantplank (Rd 2,10): 70mm XPS + 10mm Cetris® cementvezel -Kleur: cementgrijs – In alle hoogtes
18,11 incl. BTW